OSIĄGNIĘCIA

 

 

DRUŻYNOWE




Mistrz Polski

V-ce Mistrz Polski


Rok

Dyscyplina

Dyscyplina

1.

1952

Wyścigi drogowe


2.

1956

Wyścigi drogowe


3.

1958


Wyścigi drogowe

4.

1974


Motocross

5.

1975


Motocross

6.

1976

Motocross


7.

1977


Motocross

8.

1978

Motocross

Enduro

9.

1979

Enduro

Motocross

10.

1980

Motocross


11.

1981

Motocross


12.

1982

Motocross


13.

1983


Motocross

14.

1984

Motocross


15.

1985

Motocross


16.

1986


Motocross

17.

1987

Motocross


18.

1988

Motocross


19.

1989

Motocross


20.

1990

Motocross


21.

1991

Motocross


22.

1992


Motocross

23.

1993

Motocross


24.

1994

Motocross


25.

1995

Motocross


26.

1996

Motocross


27.

1997

Motocross


28.

1998


Motocross

29.

1999


Motocross II v-ce Mistrz

30.

2000


Motocross

31.

2001


Motocross

32.

2005


Motocross II v-ce Mistrz

33.

2015

Klubowy Młodzieżowy Mistrz Polski

 

 

ZESPOŁOWE

 



Mistrz Polski

V-ce Mistrz Polski


Rok

Dyscyplina

Dyscyplina

1.

1985

Motocross


2.

1988

Motocross


3.

1990

Motocross


4.

1993

Motocross

Motocross

5.

1994

Motocross


6.

1995


Motocross

7.

1996


Motocross

8.

1997


Motocross

9.

1998


Motocross

10.

2000

Motocross


11.

2001


Motocross

   

 

INDYWIDUALNE

  

Rok

Mistrz Polski

Dyscyplina

Klasa

1956

Jerzy Dąbrowski

Wyścigi drogowe

350

1959

Ryszard Makowski

Wyścigi drogowe

350

1974

Marian Zupa

Motocross

500

1976

Lech Kordon

Motocross

500

1978

Zbigniew Kłujszo

Motocross

250





1979

Zbigniew Hallmann

Motocross

500

1979

Zbigniew Groth

Enduro

175

1979

Tadeusz Piotrowski

Enduro

250





1980

Zbigniew Groth

Motocross

125

1980

Zbigniew Hallmann

Motocross

250

1980

Wojciech Szmytka

Enduro

175

1980

Zbigniew Jurewicz

Enduro

250





1981

Andrzej Hołowiej

Wyścigi samochodowe


1981

Jarosław Pomirski

Motocross

50

1981

Zbigniew Groth

Motocross

125

1981

Ryszard Gancewski

Motocross

250





1982

Andrzej Hołowiej

Wyścigi samochodowe


1982

Zbigniew Groth

Motocross

125

1982

Ryszard Gancewski

Motocross

250





1983

Andrzej Hołowiej

Wyścigi samochodowe


1983

Ryszard Gancewski

Motocross

250

1983

Ryszard Gancewski

Enduro

250

1983

Krzysztof Serwin

Motocross

500





1984

Zbigniew Kłujszo

Motocross

250

1985

Ryszard Gancewski

Motocross

250





1987

Sławomir Wilkaniec

Motocross

80

1987

Ryszard Gancewski

Motocross

250





1988

Ryszard Gancewski

Motocross

250





1989

Jakub Borowiecki

Motocross

80/125

1989

Jacek Lonka

Motocross

500





1990

Sławomir Wilkaniec

Motocross

125

1991

Sławomir Wilkaniec

Motocross

125





1993

Piotr Król

Motocross

80

1993

Olszewski Jacek II

Motocross

500





1994

Maciej Czyżewski

Motocross

80J

1994

Aleksander Giruć

Motocross

250





1995

Tomasz Nowakowski

Motocross

80

1995

Aleksander Giruć

Motocross

250





1999

Marcin Wójcik

Motocross

125





2000

Bartosz Chmielewski

Motocross

125J

2000

Marcin Wójcik

Motocross

Open





2001

Maciej Zdunek

Motocross

125

2002

Maciej Zdunek

Motocross

125

2008

Grzegorz Brzozowski

Motocross Quad

2k

2009

Grzegorz Brzozowski

Motocross Quad

2k

2010 Mateusz Wojciechowski Motocross Quad 2k
2011 Mateusz Wojciechowski Motocross Quad Open
2011 Patryk Siekaj Motocross Quad Junior
       
 
 
 
  

Rok

V-ce Mistrz Polski

Dyscyplina

Klasa

1958

Franciszek Stachweicz

Motocross

350

1958

Ryszard Makowski

Wyścigi drogowe

350

1958

Ryszard Makowski

Wyścigi drogowe

500





1959

Ryszard Makowski

Wyścigi drogowe

500

1960

Ryszard Makowski

Wyścigi drogowe

350

1976

Zbigniew Kłujszo

Motocross

250





1977

Zbigniew Kłujszo

Motocross

250

1977

Zbigniew Hallmann

Motocross

500





1979

Wojciech Szmytka

Enduro

175

1979

Zbigniew Jurewicz

Enduro

250





1980

Tadeusz Czerwiński

Motocross

250

1980

Krzysztof Serwin

Motocross

500





1981

Ryszard Gancewski

Motocross

250

1982

Krzysztof Serwin

Motocross

500

1983

Zbigniew Groth

Motocross

125

1984

Krzysztof Serwin

Motocross

500

1985

Krzysztof Serwin

Motocross

500





1986

Ryszard Gancewski

Motocross

250

1986

Krzysztof Serwin

Motocross

500





1987

Piotr Necel

Motocross

80





1988

Zbigniew Groth

Motocross

500

1988

Ryszard Gancewski

Enduro

250





1989

Sławomir Wilkaniec

Motocross

125

1990

Ryszard Gancewski

Motocross

500





1991

Marcin Wójcik

Motocross

80/125

1991

Ryszard Gancewski

Motocross

500





1993

Aleksander Giruć

Motocross

250

1994

Paweł Skindzier

Motocross

80J

1996

Tomasz Nowakowski

Motocross

125J

1998

Marcin Wójcik

Motocross

125

2000

Maciej Zdunek

Motocross

125

2001

Marcin Wójcik

Motocross

Open

2004

Marcin Wójcik

Motocross

125

2007

Piotr Majkowski

Motocross Quad

2k

2008

Piotr Majkowski

Motocross Quad

2k

 2015  Olaf Włodarczak
 Motocross  65
   


 

Rok

II v-ce Mistrz Polski

Dyscyplina

Klasa

1960

Ryszard Małkowski

Wyścigi drogowe

500

1964

Mirosław Zdanowicz

Motocross

250

1965

Mirosław Zdanowicz

Motocross

250





1975

Zbigniew Zenowicz

Motocross

125

1975

Tadeusz Czerwiński

Motocross

500





1976

Zbigniew Hallmann

Motocross

500

1977

Marian Zupa

Motocross

500

1978

Marian Zupa

Motocross

500





1979

Marian Zupa

Motocross

500

1979

Tadeusz Czerwiński

Motocross

250

1979

Zbigniew Jurewicz

Motocross

125





1981

Krzysztof Serwin

Motocross

250

1981

Zbigniew Kłujszo

Motocross

500





1982

Jarosław Żywicki

Motocross

50

1982

Marian Zupa

Motocross

500





1983

Marian Zupa

Motocross

500

1984

Ryszard Gancewski

Motocross

250





1986

Sławomir Wilkaniec

Motocross

50

1986

Zbigniew Kłujszo

Motocross

250





1987

Krzysztof Serwin

Motocross

500





1988

Piotr Necel

Motocross

80

1988

Krzysztof Serwin

Motocross

500





1990

Waldemar Matyjas

Motocross

125

1990

Artur Monkiewicz

Motocross

500





1993

Maciej Czyżowski

Motocross

80

1993

Marcin Abramowski

Motocross

125





1994

Jakub Walczak

Motocross

80





1995

Robert Juchniewicz

Motocross

80

1995

Paweł Skindzier

Motocross

125J





1996

Marcin Wójcik

Motocross

125

1996

Aleksander Giruć

Motocross

250

1996

Jakub Walczak

Motocross

80

1996

Paweł Skindzier

Motocross

125





1997

Bartosz Chmielewski

Motocross

80

1997

Maciej Zdunek

Motocross

125J

1997

Marcin Wójcik

Motocross

125





2002

Marcin Wójcik

Motocross

Open

2004

Mateusz Wojciechowski

Motocross

125

2008

Patryk Kwaśny

Motocross

MX2-J

2009

Piotr Majkowski

Motocross Quad

2k

       
2010
Wojciech Smoleń
II Vce MP Motocross Quad 2k
       
2011 Mateusz Wojciechowski Mistrz Polski Motocross Quad Open
       
2012 Patryk Siekaj II V-ce MP Motocross Quad Junior
       
2015 Filip Bukowicz
II V-ce MP Motocross 85