AKTUALNOŚCI

2014-08-18
2014-09-06/07 - Mistrzostwa Polski i Puchar Pomorza - GDAŃSK
REGULAMIN ZAWODÓW oraz HARMONOGRAM ZAWODÓW do pobrania

* harmonogram zawodów może ulec zmianie, zalecamy weryfikację rano w dniu zawodów

 

 

Impreza: MOTOCROSS Międzynarodowe Mistrzostwa Polski i Puchar Pomorza 

Organizator: Gdański Auto Moto Klub

Miejsce: Gdańsk - okolice ul. Starogardzkiej

Bilety: 10 zł / dzieci do lat 7 free Data 6-7/09-2014Poprzednie zawody motocrossowe w Gdańsku miały miejsce u progu wakacji. Dziś serdecznie zapraszamy na zawody motocrossowe po letniej przerwie, u progu jesieni. Przypomnijmy sobie jak to wyglądało w czerwcu:
- https://www.youtube.com/watch?v=uphmtbN652g
- https://www.youtube.com/watch?v=ejeSF24dQoo


Już 6 i 7 września zapraszamy na tor w Gdańsku, zlokalizowany w okolicach ul. Starogardzkiej, by ponownie poczuć adrenalinę i emocje związane z rywalizacją motocyklową.

W sobotę zobaczymy widowiskowe wyścigi w randze Mistrzostw Polski. Wysoki poziom gwarantują jeźdźcy najsilniejszej w Polsce klasy MX2, a także najbardziej doświadczeni motocrossowcy czyli MXMasters. Będziemy również mogli zaobserwować jak rywalizują zawodnicy w ramach Pucharu Pomorza w klasach MXLicB i MXLicC, gdzie wszystkich serdecznie zapraszamy do startu (jeżeli posiadasz motocykl, zgłoś się do PZM w Gdańsku w celu uzyskania informacji, co zrobić by wziąć udział w zawodach)

Niedzielne zawody Mistrzostw Polski swoim urokiem i zawziętością podkręcą niegrzeczne kobiety rywalizujące w MXKobiet. Ostrą jazdę i emocje zagwarantują zawodnicy klas MX2Junior i MxOpen.

Im bliżej końca sezonu, tym każdy wywalczony punkt nabiera większego znaczenia. Rywalizacja w tym roku jest bardzo mocna, o zwycięstwie w końcowej klasyfikacji decydować będą niuanse. Kibicom zapewnia to możliwość oglądania wielu zawodników, zwłaszcza tych z samego czuba klasyfikacji generalnej.

Gorąco zachęcamy do spędzenia weekendu na Gdańskim torze. Elektryzująca rywalizacja i wielkie emocje gwarantowane. Zobaczcie piękno sportu i poznajcie miejsce gdzie przez miasto Gdańsk planowana jest inwestycja roboczo nazywana "Centrum Sportów Motorowych i Rekreacji".

Dla kibiców na miejscu dostępna będzie gastronomia. To sposób na ciekawy, alternatywny weekend dla całej rodziny, z adrenaliną w tle.

Start : 12:30