AKTUALNOŚCI

2012-09-04
2012-09-08do09 - Mistrzostwa Polski Mx65 Mx85 Mx2Junior MxOpen Quad

MOTOCROSS - Mistrzostwa Polski: Mx65, Mx85, Mx2 Junior, Mx Open, Quad

 

MOTOCROSS - Mistrzostwa Polski: Mx65, Mx85, Mx2 Junior, Mx Open, Quad

Miejsce: tor motocrossowy w Gdańsku, okolice ul. Starogardzkiej

Data: 08-09 września 2012r. (sobota-treningy godzina 12:00; niedziela godzina 11:00)

Organizator: Gdański Auto Moto Klub www.gamk.gda.pl

Bilety: 10pln / kobiety oraz dzieci do lat 7 free


Gdy przychodzi jesień, większość nastolatków wraca do szkoły. Jednak dla części z nich wciąż trwa jeszcze rywalizacja, elektryzująca rywalizacja sportowa. Gdański Auto Moto Klub serdecznie zaprasza wszystkich fanów motocrossu na zawody cyklu Mistrzostw Polski, które odbędą się w dniach 08(sobota) i 09(niedziela) września na torze motocrossowym w Gdańsku przy ulicy Starogardzkiej. Warto zaplanować wolny weekend, by móc przeżyć wspaniałe emocje zawodów motocrossowych. Końcówka sezonu to potworne zmęczenie, ale i jednoczesna wzmożona motywacja do wyczerpującej walki o punkty, które mogą zapewnić zwycięstwo w klasyfikacji generalnej. Nikt nie odpuszcza, wszyscy walczą do ostatniej prostej. Przyjdź, zobacz 8latków, 10latków, 14latków i starszych zawodników, którzy rywalizują na torze dosiadając motocykle i quady w bardzo wymagającej dyscyplinie, którą niewątpliwie jest motocross.
W trakcie zawodów odbędzie się też kolejna edycja PUCHARU POMORZA, czyli zawodów dla zawodników z lic.C, którzy motocross traktują jako hobby i styl życia.
Elektryzujące doznania zagwarantowane.

Zaprasza: GDAŃSKI AUTO MOTO KLUB

JEŻELI CHCESZ WYSTARTOWAĆ W ZAWODACH DLA ZAWODNIKÓW Z LIC.C (lub chcesz zdobyć licencję) ZGŁOŚ SIĘ DO MXWÓJCIK!!






REGULAMIN ZAWODÓW oraz HARMONOGRAM ZAWODÓW do pobrania

 


HARMONOGRAM ZAWODÓW GDAŃSK 08/09 .09.2012

VI RUNDA MIĘDZYNARODOWYCH MISTRZOSTW POLSKI

V RUNDA MIĘDZYNARODOWYCH MISTRZOSTW POLSKI--QUAD


SOBOTA 08. 09.2012r.

10: 00— 19:30 godziny otwarcia biura zawodów.

10:15 odbiór trasy

11:00---16;00 kontrola techniczna


                                Trening dowolny                      Trening obowiązkowy

Klasa MX 65 12:00---12:20 – w tym 5 min. próba startu 14:35----14:50

Klasa MX 85 12:25--- 12:45 – w tym 5 min. próba startu 14:55----15:10

Klasa MX Junior 12:50--- 13:10--- w tym 5 min. próba startu 15:15----15:35

Klasa MX Open 13: 15—13:45 – w tym 5 min. próba startu 15:40--- 16:10

Klasa MX QUAD J.+ Open 13:50 – 14:10 – w tym 5 min. próba startu 16:15--- 16:40

14:15---14:30 Spotkanie z zawodnikami przy maszynie startowej –prezentacja procedury startowej.


Wyścigi.

16:53 zamknięta strefa oczekiwań 17:00 start klasy MX 65

17:23 zamknięta strefa oczekiwań 17:30 start klasy MX 85

18:03 zamknięta strefa oczekiwań 18:10 start klasy MX 2 Junior

Uwaga W sobotę od godziny 23:00 do 7:00 dnia następnego obowiązuje cisza nocna.


NIEDZIELA 9.09.2012

8:00 otwarcie biura zawodów----czynne do zakończenia zawodów

8,00—9,00 odbiór techniczny - MX amator

9,00—9.30 trening dowolny i czasowy z próbą startu dla klasy MX AMATOR

10.23- zamknięta strefa oczekiwań kl. MX AMATOR  10,30 start do I wyścigu kl.MX Amator 15min+2 okr.

11:00---11:15 UROCZYSTE OTWARCIE ZAWODÓW

11:23 zamknięta strefa oczekiwań 11:30 start klasy MX 65

11:53 zamknięta strefa oczekiwań 12:00 start klasy MX Quad J+Open

12:28 zamknięta strefa oczekiwań 12:35 start klasy MX 85

12. 58 zamknięta strefa oczekiwań 13.05 start klasy MX Amator 15 min. + 2 okr.

13:30 Ogłoszenie wyników i wręczenie pucharów w klasach MX 65 ,MX 85,MX Amator

13:33 zamknięta strefa oczekiwań 13:40 start klasy MX Open

14:18 zamknięta strefa oczekiwań 14:25 start klasy MX2 Junior

14:53 zamknięta strefa oczekiwań

15:00 start klasy MX Quad J + Open

15:33 zamknięta strefa oczekiwań

15:40 start klasy MX Open

16:20 Ogłoszenie wyników i wręczenie pucharów w klasach MX2 Junior. MX Quad, MX Open


Ze względu na bardzo ciasny harmonogram proponujemy klasie MX AMATOR  zrobić odbiór techniczny w sobotę lub w niedzielę od godziny 8.00.