AKTUALNOŚCI

2011-09-11
2011-09-18-MPQuadCrossPPQuadCross+zawody LIC B C amatorzyOrganizator: Gdański Auto Moto Klub

Miejsce: Gdańsk - okolice ul. Starogardzkiej / Borkowskiej

Data: 18 września 2011

Wstęp: wolny

www.gamk.gda.pl

 

Gdański Auto Moto Klub 18 września 2011 r. (niedziela) zaprasza wszystkich fanów motocrossu, zarówno kibiców jak i zawodników oraz posiadaczy motocykli

na tor w Gdańsku zlokalizowany w okolicach ul. Starogardzkiej i Borkowskiej!

Tym razem zapraszamy na IV Rundę Mistrzostw Polski Quadcross i IV Rundę Pucharu Polski Quadcross oraz Puchar Pomorza lic B,C,amator.

Wierzymy, że na zawodach zawodnicy GAMK, Mateusz Wojciechowski (w kl.Open) oraz Patryk Siekaj (w kl.Junior) zaprezentują najwyższą formę i po doskonałej jeździe przypieczętują zdobycie tytułów Mistrzów Polski Quadcross w swoich klasach.

O dalsze miejsca w klasyfikacji Mistrzostw Polski również będzie toczyć się ostra walka, gdyż różnice punktowe w tegorocznej „generalce” nie są duże.

Dla kibiców na pewno mocno interesująca będzie jazda w kl.Junior Zuzanny Ścibiór, która jako jedyna dziewczyna ścigająca się na quadzie będzie chciała pokazać jak najlepiej swoje umiejętności w walce z kolegami.

W Pucharze Polski walka o pozycje na podium zapowiada się bardzo emocjonująco, gdyż kolejność w klasyfikacji ciągle nie jest rozstrzygnięta i walka będzie się toczyć do samego końca, do ostatniej prostej.

Gdański Auto Moto Klub w trakcie zawodów będą reprezentować także:

(MP Junior:)Aleksander Jankowski, (MP Open:)Wojciech Smoleń, (PP Open:) Dariusz Radny, Jan Borowczak, Sebastian Hoppa, Marek Żynda, Jakub Bańkowski…

Musimy  ich wspomóc. Kibiców pięknego sportu zapraszamy do obejrzenia pasjonujących zawodów oraz głośnego dopingu.

 

Osoby, dla których jak dotąd motocross jest tajemnicą zapraszamy na spacer w okolice toru, by poczuć i poznać ten sport.

 

Pamiętamy również o fanach motocrossu posiadających własny sprzęt i pragnących się ścigać. Specjalnie dla nich przygotowane zostały zawody o Puchar Pomorza, które odbędą się tego samego dnia. Zapraszamy wszystkich posiadaczy motocykli crossowych do czynnego uczestnictwa. Super impreza MX dla zawodników z licencją B i C oraz jeźdźców bez licencji.

 

Wszelkie informacje /rezerwacja numerów / wpisowe można dokonywać w następujących punktach:

1) GAMK GDAŃSK 502-331-104 (Trakt Świętego Wojciecha 253)

2) MXWÓJCIK 512-321-056 (Trakt Świętego Wojciecha 253)

3) RABITTSPORT 58-309-42-00

Wpisowe (startowe): z licencją B i C 100 pln / bez licencji 150 pln.

Wszyscy zawodnicy są zobowiązani do przedstawienia ważnych badań lekarskich od lekarza medycyny sportowej. Osoby niepełnoletnie także pisemną zgodę opiekunów prawnych.

 

Jeżeli jeździsz, weź udziału w super imprezie na Pomorzu. Nie czekaj, nie zastanawiaj się, poczuj smak prawdziwej adrenaliny na profesjonalnym torze z profesjonalną obsługą. Dla zawodników na podium ciekawe nagrody...

 

 

HARMONOGRAM ZAWODÓW

 

Zapraszamy

Paweł Kurajk GAMK