AKTUALNOŚCI

2010-07-05
Gdański Auto Moto Klub dziękuje..

Gdański Auto Moto Klub dziękuje wszystkim za wspólnie spędzony czas na torze i wspólną zabawę w miniony weekend! Zapraszamy na kolejne zawody!

 

 


W niedziele 27 06 2010 na torze w Gańsku odbyła się III runda MISTRZOSTW POLSKI HIGH SPEED QUADCROSS przygotowana przez Gdański Auto Moto Klub. Pełne słońce, upał bardzo dokuczał zawodnikom podczas treningów jak i wyścigów. Mimo to zawody były bardzo ciekawe ,a wszystkim rozegranym wyścigom towarzyszyła zacięta walka o najlepsze pozycje.

Duży sukces odnotowali zawodnicy GAMK-U którzy dominowali w klasach Mistrzostw Polski 2k senior ,2k młodzik oraz w Pucharze Polski Open.  W kl. 2k Młodzik dwa wyścigi wygrał Patryk Siekaj  ,a Maciej Koszałka dwa razy linię mety minał na pozycji 5. W kl. Junior 2k najepiej zaprezentował się Aleksander Jankowski, który po 2 wyścigach zajął 5 pozycję. Pecha miał Wojciech Smoleń, który miał problemy techniczne z quadem i zajął dalsze pozycje w obu wyścigach. Po przerwie spowodowaną kontuzją pierwszy raz wystartował Maciej Siekaj. 6 miejsce po dwóch wyścigach Maciej może zaliczyć jako sukces. Mamy nadzieję że kontuzje będą omijać Macieja i w następnych wyśćigach będzie zajmował dużo lepsze pozycje.W kl. senior bezkonkurencyjny był Mateusz Wojciechowski, który wygrał dwa wyścigi i po dotychczas rozegranych rundach  jest na pierwszym miejscu z kompletem punktów (wygrał wszystkie rozegrane dotychczas wyścigi). W Pucharze Polski pierwszy wyścig wygrał sebastian Hoppa z GAMK-u 2 był Artur Karpiński z Raptora ,a 3 Robert Rogwski z GAMK-u. 2 wyścig wygrał Robert Rogowski przed A. ńskim i Szymonem Stańko zATV Polska .Kolejne zawody na torze w Gdańsku już 11.07.2010. Serdecznie zapraszamy na Mistrzostwa Polski MX85 i MX2 oraz Puchar Polski Weteran.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dodatkowo załączam pełne wyniki zawodów:
 
» 2010 - Quad Chronometraż: Lech Szczukowski
» III Runda Mistrzostw Polski High Speed QuadCross - Gdańsk Sędzia zawodów: Bolesław Raczkowski
» Junior - Klasyfikacja indywidualna zawodów > Drukuj Dyrektor zawodów: Paweł Kurajk
Poz. Nr Zawodnik Klub Marka Spon. Pkt. 1 Pkt. 2 Suma pkt.
1 63 Jakub Mielnik ATV Polska   20 25 45
2 30 Patryk Kucharewicz Offroad Białystok   22 22 44
3 64 Radosław Siwiec RKM Raptor   18 20 38
4 36 Bartosz Rola ATV Polska   16 18 34
5 40 Aleksander Jankowski GAMK   15 16 31
6 88 Maciej Siekaj GAMK   14 15 29
7 56 Aleksander Pietrzak ATV Polska   13 14 27
8 62 Kacper Kaminski Szarak Sochaczew   25  25
9 60 Wojciech Smoleń GAMK   12 13 25
 
 
» 2010 - Quad Chronometraż: Lech Szczukowski
» III Runda Mistrzostw Polski High Speed QuadCross - Gdańsk Sędzia zawodów: Bolesław Raczkowski
» Open - Klasyfikacja indywidualna zawodów > Drukuj Dyrektor zawodów: Paweł Kurajk
Poz. Nr Zawodnik Klub Marka Spon. Pkt. 1 Pkt. 2 Suma pkt.
1 2 Mateusz Wojciechowski GAMK  KTM Univerpal Racing Team 25 25 50
2 3 Tomasz Przybylski Motoklub Oborniki   22 22 44
3 25 Sebastian Małyszko Offroad Białystok   16 20 36
4 17 Grzegorz Chrzanowski ATV Kielce   20 16 36
5 23 Jacek Stelmaszyk GAMK   18 18 36
6 71 Rafał Kamiński Szarak Sochaczew   15 15 30
 
 
2010 - Quad Chronometraż: Lech Szczukowski
» III Runda Pucharu Polski High Speed QuadCross - Gdańsk Sędzia zawodów: Bolesław Raczkowski
» Młodzik - Klasyfikacja indywidualna zawodów > Drukuj Dyrektor zawodów: Paweł Kurajk
Poz. Nr Zawodnik Klub Marka Spon. Pkt. 1 Pkt. 2 Suma pkt.
1 1 Patryk Siekaj GAMK  KTM Univerpal Racing Team 25 25 50
2 12 Dawid Sierżant Motoklub Oborniki   22 22 44
3 3 Wiktor Lewandowski ATV Polska   20 20 40
4 9 Aleksander Głowacki ATV Kielce   18 18 36
5 13 Maciej Koszałka GAMK   16 16 32
6 17 Kacper Mieszkowski NZ   15 15 30
7 31 Michał Michalak Cross ATV Piła   14  14
 
 
» 2010 - Quad Chronometraż: Lech Szczukowski
» III Runda Pucharu Polski High Speed QuadCross - Gdańsk Sędzia zawodów: Bolesław Raczkowski
» Open - Klasyfikacja indywidualna zawodów > Drukuj Dyrektor zawodów: Paweł Kurajk
Poz. Nr Zawodnik Klub Marka Spon. Pkt. 1 Pkt. 2 Suma pkt.
1 67 Robert Rogowski GAMK   20 25 45
2 61 Artur Karpiński RKM Raptor   22 22 44
3 66 Szymon Stańko ATV Polska   16 20 36
4 65 Kacper Bartczak DROGBUD ATV Piła   18 18 36
5 96 Sebastian Hoppa GAMK   25 7 32
6 87 Marcin Radziszewski WKM Wschowa   15 14 29
7 53 Artur Mulawa Offroad Białystok   12 16 28
8 79 Bogdan Powalacz WKM Wschowa   13 15 28
9 57 Zbigniew Koszałka RKM Raptor   14 12 26
10 24 Rafał Wiszniewski GAMK   11 13 24
11 81 Jarosław Zębrzuski GAMK   9 11 20
12 27 Jakub Bańkowski GAMK   10 10 20
13 33 Michał Wojtczak Meksykański Klub Motorowy   8 9 17
14 50 Dariusz Radny GAMK   7 8 15
 
 

http://motoresults.pl/

Dodatkowo załączam też klasyfikację generalną po rozegranej rundzie:
 
» 2010 - Quad
» Junior - Klasyfikacja generalna
  R 1 - 2010-05-08 - Sobieńczyce
  R 2 - 2010-05-23 - Oborniki
  R 3 - 2010-06-27 - Gdańsk
Poz. Nr Zawodnik Klub / Sponsor R1 R2 R3 Suma pkt.
1 2 1 2 1 2
1 30 Patryk Kucharewicz Offroad Białystok  25 22 25 25 22 22 141
2 56 Aleksander Pietrzak ATV Polska  16 18 16 18 13 14 95
3 64 Radosław Siwiec RKM Raptor  18  18 20 18 20 94
4 60 Wojciech Smoleń GAMK  20 20 13 15 12 13 93
5 63 Jakub Mienik ATV Polska  22 25 22 22   91
6 36 Bartosz Rola ATV Polska  12  14  16 18 60
7 37 Adam Wężyk Motoklub Oborniki  14  20 16   50
8 44 Zuzanna Ścibior ATV Polska  15 16 15    46
9 63 Jakub Mielnik ATV Polska      20 25 45
10 40 Aleksander Jankowski GAMK      15 16 31
11 88 Maciej Siekaj GAMK      14 15 29
12 62 Kacper Kaminski Szarak Sochaczew      25  25
13 61 Tadeusz Ptach GAMK  13      13
 
 
 
2010 - Quad
» Open - Klasyfikacja generalna
  R 1 - 2010-05-08 - Sobieńczyce
  R 2 - 2010-05-23 - Oborniki
  R 3 - 2010-06-27 - Gdańsk
Poz. Nr Zawodnik Klub / Sponsor R1 R2 R3 Suma pkt.
1 2 1 2 1 2
1 2 Mateusz Wojciechowski GAMK KTM Univerpal Racing Team 25 25 25 25 25 25 150
2 71 Rafał Kamiński Szarak Sochaczew  18 22 22 22 15 15 114
3 3 Tomasz Przybylski Motoklub Oborniki  14 14 20 20 22 22 112
4 25 Sebastian Małyszko Offroad Białystok  20 16 18 18 16 20 108
5 23 Jacek Stelmaszyk GAMK  15 15 16 16 18 18 98
6 17 Grzegorz Chrzanowski ATV Kielce  22 20 14 WK 20 16 92
7 32 Łukasz Łaskawiec Stow. Motoklub ATV Meteor  16 18     34
8 78 Krzysztof Kreczetowski WKM Wschowa    15    15
2010 - Quad
» Open - Klasyfikacja generalna
  R 1 - 2010-05-08 - Sobieńczyce
  R 2 - 2010-05-23 - Oborniki
  R 3 - 2010-06-27 - Gdańsk
Poz. Nr Zawodnik Klub / Sponsor R1 R2 R3 Suma pkt.
1 2 1 2 1 2
1 67 Robert Rogowski GAMK  25 25 15 20 20 25 130
2 96 Sebastian Hoppa GAMK  22 16 22 25 25 7 117
3 53 Artur Mulawa Offroad Białystok  15 20 20 18 12 16 101
4 87 Marcin Radziszewski WKM Wschowa  18 18 16 8 15 14 89
5 79 Bogdan Powalacz WKM Wschowa  13 22 18 7 13 15 88
6 66 Szymon Stańko ATV Polska  14 9 13 16 16 20 88
7 24 Rafał Wiszniewski GAMK  20 13 11 15 11 13 83
8 61 Artur Karpiński RKM Raptor    25 9 22 22 78
9 57 Zbigniew Koszałka RKM Raptor  12 14 12 13 14 12 77
10 81 Jarosław Zębrzuski GAMK  11 12 9 12 9 11 64
11 85 Kamil Kępa ATV Polska  16 8 14 14   52
12 33 Michał Wojtczak Meksykański Klub Motorowy  9 11 6 6 8 9 49
13 17 Krzysztof Makurat GAMK  7 10 10 11   38
14 65 Kacper Bartczak DROGBUD ATV Piła      18 18 36
15 27 Jakub Bańkowski GAMK  4 6   10 10 30
16 49 Bartosz Mikulski GAMK  3 7 8 10   28
17 50 Dariusz Radny GAMK  6 5   7 8 26
18 40 Aleksander Jankowski GAMK  10 15     25
19 43 Piotr Mikulski GAMK  8 3 7 5   23
20 100 Szymon Gembala ATV Polska    0 22   22
21 10 Tomasz Rochmankowski NZ  5 4     9
 
 
 
 
010 - Quad
» Młodzik - Klasyfikacja generalna
  R 1 - 2010-05-08 - Sobieńczyce
  R 2 - 2010-05-23 - Oborniki
  R 3 - 2010-06-27 - Gdańsk
Poz. Nr Zawodnik Klub / Sponsor R1 R2 R3 Suma pkt.
1 2 1 2 1 2
1 1 Patryk Siekaj GAMK KTM Univerpal Racing Team 25 25 25 25 25 25 150
2 3 Wiktor Lewandowski ATV Polska  22 22 16 22 20 20 122
3 13 Maciej Koszałka GAMK  18 18 18 12 16 16 98
4 9 Aleksander Głowacki ATV Kielce    20 20 18 18 76
5 11 Jan Przybył Cross ATV Piła  20 20 14 18   72
6 17 Kacper Mieszkowski NZ    13 13 15 15 56
7 12 Dawid Sierżant Motoklub Oborniki      22 22 44
8 31 Michał Michalak Cross ATV Piła    12 15 14  41
9 2 Ignacy Cisak Cross ATV Piła    22 16   38
10 18 Olgierd Rostowski ATV Polska  16 16     32
11 30 Maciej Stachura NZ    15 14   29